Współpraca

Zostań partnerem – to się opłaca!

Zostań partnerem – to się opłaca!

Oferujemy bardzo korzystne ceny zakupu hurtowego!

Zachęcamy do współpracy szczególnie osoby, które chciałyby wprowadzić produkty Bilpack do swojego bieżącego asortymentu.

Bilpack to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, przeznaczone dla sektora bankowego ale i nieodzwone w wielu innych dziedzinach życia, które mają na co dzień do czynienia z finansami i przechowywaniem pieniędzy. To także produkt przyszłości dla indywidualnego odbiorcy, dzięki któremu skończą się problemy z nieefektywnym przechowywaniem moent.

+48 608 25 99 02

Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt:

Bilpack przeznaczony jest też do zarabiania – każdy partner, który zdecyduje się rozpocząć z nami współpracę, oprócz innowacyjnego i funkcjonalnego produktu, może liczyć na bardzo korzystne warunki współpracy przy sprzedaży produktów Bilpack. Ich uzyskanie będzie o tyle prostrze, że Bilpack wyróżnia się przede wszystkim indywidualnością, jest jedynym tego typu produktem na rynku. A zatem – daje naszym partnerom nieograniczone możliwości sprzedaży.


Już od 12.99 zł

BILpack opakowania pełne możliwości!

Ze względu na fakt, że jesteśmy jedyną i pierwszą firmą zajmującą się produkcją opakowań BILpack na terenie całej Polski, daje nam to możliwość dynamicznego rozwoju firmy. Nasi przedstawiciele zajmują się dystrybucją opakowań na bilon – monety o nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł, nawiązują stałą współpracę z Klientami, a co najważniejsze mają możliwość samorealizacji na wyjątkowych warunkach pracy.

Dane firmy

TABACOS
Hubert Stasierski

ul. Krakowska 6
63-510 Mikstat
NIP: 5140040775

Kontakt

+48 608 25 99 02 – Hubert Stasierski

Adres e-mail: biuro@bilpack.pl

EnglishGermanPolishRussian